Ми очікуємо підвищення реального працевлаштування людей з інвалідністю

Посилити соціальний захист людей з інвалідністю щодо їх працевлаштування пропонують члени парламентського Комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій і АТО, людей з інвалідністю на чолі з Олександром Третьяковим. Депутати зареєстрували у Верховній Раді відповідний законопроект 2299а.

В Україні загальна кількість людей з інвалідністю становить понад 2,7 млн. осіб, з них працевлаштовані – лише 25 %  (близько 680 тис. осіб). Кількість кваліфікованих людей з інвалідністю, які потребують працевлаштування, ще більше зросте після завершення реабілітації інвалідів війни-учасників АТО.

Законопроектом пропонується підвищити рівень відповідальності роботодавців за невиконання нормативів з працевлаштування людей з інвалідністю. Усувається можливість уникнення роботодавцями через рішення суду сплачувати адміністративно-господарські санкції за невиконання 4% квоти працевлаштування людей з інвалідністю на підприємстві. Законопроект вносить зміни в повноваження деяких органів влади, в тому числі розширює повноваження Фонду соціального захисту інвалідів в частині забезпечення людей з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації.

«Люди з інвалідністю в Україні мають труднощі з працевлаштуванням на відкритому ринку праці. Багато недобросовісних роботодавців через рішення суду уникають виконання 4% квоти, а це втрачені тисячі кваліфікованих робочих місць для людей з інвалідністю та недоотримані мільйони гривень до держбюджету. Роботодавці мотивують відмову тим, що вони ніби то вичерпали всі можливості працевлаштування інвалідів, оскільки  у службі зайнятості не знайшлося відповідних осіб, яких би вони могли взяти на роботу. Коли велике підприємство потребує юриста чи бухгалтера – воно не звертається до служби зайнятості, а шукає кандидатуру на ринку праці. Такий механізм повинен застосовуватися і при працевлаштуванні людей з інвалідністю, а в іншому випадку – сплачуйте штрафні санкції, як це відбувається у всіх цивілізованих країнах світу. Після прийняття законопроекту ми очікуємо підвищення рівня реального працевлаштування людей з інвалідністю», – пояснює співавтор законопроекту Олександр Третьяков.   

В України механізм сприяння працевлаштуванню людей з інвалідністю, перейнятий із законодавства європейських країн, передбачає встановлення для роботодавців обов’язкового нормативу-квоти робочих місць для працевлаштування людей з інвалідністю у розмірі 4% від чисельності штатних працівників за рік, якщо працює від 8 до 25 осіб – у кількості одного робочого місця. 

У разі невиконання цієї квоти підприємства сплачують адміністративно-господарські санкції та пеню до спеціального фонду державного бюджету України. Ці кошти використовуються Фондом соціального захисту інвалідів не тільки на працевлаштування і зайнятість інвалідів, а й на фінансування заходів із соціальної, трудової, фізкультурно-спортивної та професійної реабілітації інвалідів.

Посилення соціальної відповідальності підвищить мотивацію роботодавців створювати спеціальні або адаптовані робочі місця та запроваджувати гнучкі умови праці, як-то надомна робота; ефективніше заповнювати вакансії працівниками з інвалідністю, використовуючи в тому числі їх інтелектуальні можливості тощо.

Довідково. Система квотування робочих місць для людей з інвалідністю бере свій початок ще з 20-х років минулого століття, коли урядами Австрії, Німеччини, Італії, Польщі та Франції були прийняті закони, які зобов’язували роботодавців приймати на роботу інвалідів-ветеранів війни. Сьогодні, така квота у Франції та Польщі становить до 6%, в Німеччині та Угорщині – 5%, в Австрії, Чехії, Румунії – 4%.