Третьяков: «Друге відео циклу роликів «Ти зможеш!» присвячене жінкам-ветеранам

17 червня вийшло друге відео з циклу соціальних роликів «Ти зможеш!», присвячене жінкам-ветеранам АТО/ООС. Про це повідомив голова Комітету ВР у справах ветеранів та осіб з інвалідністю Олександр Третьяков.

«Це відео - друге з циклу соціальних роликів "Ти зможеш", герої проекту - українські ветерани. Присвячене воно жінкам, життя яких змінила війна. Багатьом матерям, сестрам і донькам довелося взяти в руки зброю, щоб пліч-о-пліч з чоловіками захищати свою землю. Близько 56 тисяч жінок працюють і проходять службу в українській армії - це майже четверта частина всього особового складу. Понад 7 тисяч жінок-військовослужбовців входили до складу сил і засобів АТО на Донбасі та отримали статус учасника бойових дій», - зазначив Третьяков.

З минулої осені в Україні запрацював закон, яким надано рівні можливості жінкам і чоловікам для підписання контракту та проходження служби у армії. Тепер жінки можуть займати ті ж посади і отримувати аналогічні військові звання, що і чоловіки.

«Благодійна організація «Фонд Олександр Третьякова», директором якої є Вікторія Муха, підтримала цей проект, створений спільно з Міністерство у справах ветеранів. Бо ми маємо постійно пам'ятати та бути вдячними тим, хто жертвував своїм життям і здоров'ям, щоб Україна зберегла свою незалежність. А більша частина країни, як і раніше, продовжувала жити під мирним небом, в мирних містах і селах, де не чути звуків снарядів та мін. Ветерани - і чоловіки, і жінки - сильні духом і надихають інших бути сильними», - підкреслив Третьяков.