Третьяков: «Ветерани знялися у циклі соціальних роликів «Ти зможеш»

Ветерани війни на Сході знялися у циклі соціальних роликів "Ти зможеш!". Перше відео було опубліковано 1 червня у соціальних мережах. Проект реалізовано за ініціативи Міністерства у справах ветеранів та при підтримці благодійної організації «Фонд Олександра Третьякова».

«Герої проекту - українські ветерани. Коли до мене, як до голови Комітету Верховної Ради у справах ветеранів та осіб з інвалідністю, звернулися з пропозицією долучитися до реалізації цього проекту, звичайно, одразу погодився. Адже понад 4 роки займаюсь проблемами соціального захисту ветеранів, саме для цього добивався створення Міністерство у справах ветеранів», - зазначив народний депутат Олександр Третьяков.

Героєм першого ролику став ветеран війни, колишній десантник 79-ї аеромобільної бригади Володимир Мазниченко. На відео боєць, який втратив на війні руку та ногу, розповідає про те, як був кращим гравцем у своїй футбольній команді та мріяв про великий спорт, поки не почалася війна з Росією на Донбасі. Після тривалої реабілітації Вадим Мазниченко почав вести активний спосіб життя, займатися спортом, різноманітними соціальними проектами, взяв участь у таких проектах як «Переможці», «Ігри нескорених» (Invictus Games), «Сила нації». Наразі намагається провадити власний бізнес.

«Благодійна організація «Фонд Олександр Третьякова», директором якої є Вікторія Муха, підтримала цей проект, бо дуже важливо ще раз нагадати - наші ветерани є прикладом мужності, гідності та сили духу для молодих поколінь. Вони надихають бути сильними», - підкреслив Третьяков.