Річний звіт про роботу: вересень 2016 — жовтень 2017

 

Шановні кияни!

Три роки тому мене обрали депутатом Верховної Ради у виборчому окрузі №219 Святошинського району. Розвиток Святошина, Києва та країни в цілому були і залишаються головним пріоритетом для мене та моєї команди.

Після обрання я пообіцяв регулярно звітувати про свою діяльність і дотримуюся обіцянки. Адже мандат народного депутата — це не привілей, а велика відповідальність перед тими, хто довірив мені цю роботу.

Усі ці три роки не були легкими для нашої країни. Російська агресія створює неймовірне навантаження на економіку, а головне — забирає життя наших співвітчизників, як цивільних, так і військових.

Розуміючи масштаби проблеми, свідомо очолив у Верховній Раді Комітет у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО і людей з інвалідністю. Попри всі складнощі, наш Комітет розробив низку законів, спрямованих на допомогу ветеранам АТО, родинам загиблих воїнів, родинам Небесної Сотні та людям з особливими потребами. Наш Комітет ініціював дискусію і законодавчу роботу зі створення Міністерства у справах ветеранів, щоб врегулювати всі аспекти допомоги і реабілітації наших захисників. Ініціативу вже підтримав Президент Петро Порошенко і, найважливіше, — самі учасники бойових дій.

Моя робота як депутата від мажоритарного округу спрямована на розв’язання проблем Києва та Святошинського району. Разом із командою ми працюємо над широким колом питань, від великих проектів до персональних звернень місцевих мешканців.

У тісній співпраці з Київським міським головою Віталієм Кличком та головою Святошинської районної державної адміністрації Володимиром Каретком ми докладаємо усіх зусиль для підвищення стандартів життя у районі та місті. Це, перш за все, збільшення фінансування потреб району, завдяки якому, зокрема, відновлюється та розвивається інфраструктура, поліпшується матеріально-технічна база шкіл, садочків та лікарень, ремонтуються дороги, міжквартальні проїзди та житлові будинки. В постійному діалозі з громадою ми визначаємо пріоритети розвитку і разом плідно працюємо над втіленням наших планів.

Саме за результатами такого діалогу ми формуємо пропозиції до Програми економічного та соціального розвитку міста Києва, що дає можливість бюджетним коштом реалізувати проекти, які потрібні святошинцям.

Цього року домігся виділення 20 млн грн субвенції з державного бюджету (17 млн у попередньому році). Ці гроші спрямовані на потреби закладів освіти, зокрема заміну вікон, утеплення фасадів у школах та придбання мультимедійних дошок і проекторів, якими учні перших класів шкіл району зможуть користуватися вже наступного року.

Попереду ще багато роботи. На жаль, колишні керманичі залишили нам майже руїну — як у галузях економіки та соціального забезпечення, так і в сфері інфраструктури та комунального господарства. Але день за днем і крок за кроком ми змінюємо наш район, наше місто і нашу країну на краще.

І це все — наші спільні досягнення. Дякую Вам за довіру!

Завантажити звіт у форматі pdf (~30MB)