Звіт про роботу за 2014-2018 роки

Шановні кияни!

Я довго обирав, з чого розпочати свій звіт перед вами, адже за цей час багато чого відбулося і багато було зроблено. І, хоч я взяв за правило регулярно звітувати про результати своєї діяльності, щоразу для мене це певний іспит. Тож почну з розповіді про випадок із мого життя, який стався багато років тому...

Після закінчення четвертого класу потрібно було складати іспит з математики. Іспит був для мене дуже важливим, адже це була своєрідна перепустка в «доросле» шкільне життя. Як зараз пам’ятаю своє хвилювання і напругу. Тоді я доклав максимум зусиль і поборов своє хвилювання, переміг страх і добре склав цей іспит. Але найголовніше те, що я відчув смак перемоги — перемоги над собою. Саме та дитяча перемога сформувала в мені впевненість перед будь-яким життєвим викликом.

Після того в моєму житті було багато інших іспитів, але цей перший я запам’ятав назавжди.

Протягом життя ми часто змушені складати іспити, а інколи самостійно собі їх влаштовуємо. Саме так я вчинив, коли прийняв рішення йти на вибори до Верховної Ради України у 2014 році. Йти на вибори по мажоритарному виборчому округу, де люди голосували безпосередньо за кандидата, а не за партію. Перед цим я радився з багатьма мешканцями Святошинського району, вивчав існуючі проблеми, зважував власний досвід і знання.

Я знав, що для мене це буде непростий іспит, але зважився на нього. І я дуже вдячний мешканцям Святошинського району, які повірили мені і проголосували за мене. Я також вдячний і тим, хто не проголосував за мене на тих виборах у 2014 році. Рішення цих виборців стало для мене величезним стимулом зробити якомога більше для людей, для України.

Перемога на виборах у мажоритарному окрузі стала для мене одночасно і великим іспитом, і великою відповідальністю, і великим досвідом. За цей короткий час змінилося все: світ, країна, ми. Змінилася і наша армія. Українці стали більш свідомими та патріотичними. Сотні тисяч чоловіків та жінок стали на захист незалежності та територіальної цілісності нашої Батьківщини у війні з Росією: хто зі зброєю в руках, а хто з волонтерською допомогою. Вони віддано захищають свою державу.

Дуже важливою є відповідь на питання: що і як буде із захисниками після їхньої служби, а також з їхніми сім’ями, якщо захисник загине. Вони мають бути впевнені у своєму майбутньому і майбутньому своїх родин. Як колишній військовий я вирішив дати відповідь на це питання. І, складаючи черговий іспит у своєму житті, пішов працювати головою парламентського Комітету у справах ветеранів та осіб з інвалідністю.

Хочу подякувати народним депутатам — членам комітету: Юрію-Богдану Шухевичу, Максиму Бурбаку, Глібу Загорію, Михайлу Гаврилюку і Юрію Рибчинському. Завдяки нашій спільній праці та наполегливості Верховна Рада ухвалила усі запропоновані нами закони.
Особливу подяку хочу висловити панові Юрію-Богдану Шухевичу, який у нашому Комітеті є символом Незалежності України, зразком патріотизму та працездатності. Я дуже радий і гордий, що маю нагоду працювати разом з такою людиною.

Також дякую всім працівникам Секретаріату Комітету. Без їхньої професійної, системної, скрупульозної щоденної роботи було б дуже складно втілити у законодавчі ініціативи наші ідеї, які потім стали законами. І що мені особливо імпонує — усі наші працівники у кожному питанні бачать не статтю закону, а проблему конкретної людини, якій потрібна допомога.

На окрему подяку заслуговують представники ветеранських, волонтерських та правозахисних організацій. Дуже часто саме вони доносять до депутатів реальні проблеми, які необхідно вирішити на законодавчому рівні, а також пропонують свою практичну допомогу у їх вирішенні.

Час випробувань, час нових іспитів для України ще не закінчено. Наступного року навесні ми обираємо Президента, восени — новий парламент. І не буде перебільшенням сказати, що від нашого вибору залежить наша незалежність та існування Української держави. У такій непростій ситуації я маю намір продовжувати працювати заради України, Києва та Святошинського району, який за ці роки вже теж став для мене рідним. Тому неодмінно братиму участь у виборах восени 2019 року у Святошинському районі столиці.

Готовий до нових іспитів і викликів.

— Щиро ваш
Олександр Третьяков

Завантажити звіт у форматі PDF