Третьяков: Я не розумію, чому у Кабміні затягують з визначенням кандидатури міністра у справах ветеранів

Народний депутат, голова Комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО та людей з інвалідністю Олександр Третьяков в чергове звернув увагу на затягування Кабінетом Міністрів процесу призначення міністра у справах ветеранів.

«Я щиро не розумію, чому у Кабміні вже декілька місяців затягують процес визначення кандидатури нового міністра», - зазначив він.

Третьяков наголосив, що з часу прийняття Верховною Радою Постанови про звернення до Кабінету Міністрів щодо створення Міністерства у справах ветеранів минуло більше, ніж півроку.
«Проектним офісом на базі Комітету, який я очолюю, був проведений аналіз системи державної підтримки ветеранів і їхніх сімей з рекомендаціями та презентована модель роботи Міністерства у справах ветеранів. Всі напрацювання Проектного офісу були передані Кабінету міністрів. Ініціативу публічно підтримали спікер Парламенту Андрій Парубій, Президент України Петро Порошенко, наші міжнародні партнери, зокрема, посол США в Україні Марі Йованович. Всі розуміють, що зараз слово за прем'єр-міністром. Сотні тисяч ветеранів, які захищали країну на Сході, хочуть нарешті почути це слово», - підкреслив він.