Звіт про роботу за 2014-2019 роки

Шановні кияни! Мешканці Святошина!

Протягом п’яти останніх років я представляю інтереси нашого Святошинського району у Верховній Раді України, а також очолюю Комітет у справах ветеранів та осіб з інвалідністю.

Під час гарячої фази війни з Росією я був волонтером і допомагав нашій армії. І до Парламенту я пішов не заради статусу, а для того, щоб бути корисним Україні. Саме тому місцем роботи обрав Комітет у справах ветеранів та осіб з інвалідністю. Питання соціального захисту тих, хто боронить Україну на фронті, є справою честі для держави. І ми разом вистояли – зберегли країну і працюємо заради її розвитку.

Основою моєї роботи в окрузі завжди був і залишається діалог із громадою. Завдяки співпраці моєї команди, районної та міської влади ми визначаємо потреби мешканців і спрямовуємо зусилля та ресурси на ті галузі, які є найважливішими та пріоритетними для людей.

За оцінкою незалежних експертів, я входжу до п’ятірки найефективніших народних депутатів VIII скликання. Цим звітом я хочу у стислій формі поінформувати вас про ключові результати п’ятирічної роботи.

Напередодні парламентських виборів для мене надзвичайно важлива ваша оцінка того, що зроблено. На жаль, у мене немає фізичної можливості поспілкуватися з усіма особисто. Тому разом з командою ми знайшли спосіб дізнатися думку мешканців нашого району — провели опитування.

В результаті ми отримали понад 50 000 анкет, у яких ви висловили свою довіру та допомогли сформувати пріоритети на наступну каденцію у Парламенті. Щиро дякую вам за це.

Дякую також усім, хто брав участь у спільній роботі заради позитивних змін у нашому районі та місті.

Ми — разом. Працюємо далі!

 

Завантажити звіт у форматі PDF