Пам’ятаємо про «кіборгів»

19 січня 2017 року за ініціативи Асоціації ветеранів АТО України і сприяння Комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю в кулуарах Верховної Ради України відбулась фотовиставка, присвячена другій річниці найзапекліших боїв в Донецькому аеропорті та на прилеглих територіях.
На фотовиставці було представлено більше 100 світлин, які зображають події, що відбулись під час захисту Донецького аеропорту протягом 2014-2015 років.
Автор робіт — кіборг з позивним «Багдад», гранатометник 90-го окремого аеромобільного батальйону Руслан Боровик.
Відвідавши виставку Олександр Третьяков, Голова Комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО та людей з інвалідністю зазначив: «В ці останні дні січня бетонні стіни Донецького аеропорту не витримали і накрили свої останніх захисників. Два роки потому ми згадуємо тих, кого навіть вороги за їх відвагу і волю назвали «кіборгами». Їх героїзм, непідробні глибокі емоції відображені на фотографіях виставки. Сто фотографій — нагадування всім нам, що ми з таким ж завзяттям і самовіддачею повинні захищати нашу країну тут, в мирному житті, поки сотні тисяч героїв обороняють її на Сході, підтримувати самих захисників і їх родини».